PROJEKTY

Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters

1

Mistrzostwa Polski Masters 2017 już za nami! Odbyły się w dniach 16 – 18 czerwca na pływalni Centrum Sportowo-rekreacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i każdemu z uczestników zostawiły w głowach świetne wspomnienia.

Zawody przeszły gromkim echem przez kraj i daleko poza Polskę ściągając tym samym ponad 500 Mastersów z 11 krajów w jedno miejsce! Po raz kolejny udało nam się udowodnić, że nie liczy się Twój wiek, ani inne niedogodności, ale Twoja miłość do pływania.

Poniżej przedstawiamy Państwu filmy związane z Mistrzostwami, oraz listę sponsorów bez których nie udałoby nam się zorganizować zawodów na tak wysokim poziomie.

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ

 

 

 

III Charytatywne Zawody Pływackie Masters ?Pływam dla??

Dodano dnia: 13 marca 2016

                                                                                           ZAPROSZENIE

plywam_dla_logo3III CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

2,3 Kwietnia 2016

 

SZANOWNI MASTERSI

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ WAS JUŻ PO RAZ DRUGI NA ?II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

Startując w tych zawodach możecie jak zwykle poprawić swoje wynikidobrze się bawić a co najważniejsze POMÓC. Opłata startowa wynosi tylko 90 zł łącznie z zaproszeniem na wieczorną kolację i wieczór z muzyką. Przygotowaliśmy dla Was, jak zawsze, niecodzienne zawody, cenne nagrody (które będą losowane spośród uczestników), dobrą zabawę podczas i po zawodach na bankiecie, a także turniej kręgli , na który powinniście wystawić swoje drużyny. (zgłoszenia pod adresem remog@swimmersteam.pl )

W tym roku pływamy dla Bruna i Agnieszki

Bruno ma 7 lat i urodził się z Mukowiscydozą, a Agnieszka ma 8 lat i ma zdiagnozowany autyzm.

Zawody odbędą się na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy Dzielnicy Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz zaproszenie znajdziecie na stronie www.swimmersteam.plwww.megatiming.pl

Komunikat organizacyjny

ZAWSZE „PŁYWAM BEZ PROMILI”

Plakat Pływam bez Promili

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Pływackie Swimmers wspiera akcję”Pływam bez promili”

Chcesz się dowiedzieć więcej odwiedź stronę www.plywambezpromili.org.pl .

Dołącz do nas, bądź trzeźwy i bądź bezpieczny nad wodą.

 

II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA?

Dodano dnia: 1 lutego 2015

plywam_dla_logo_II

ZAPROSZENIE

II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

28 luty-1 marca 2015

 

SZANOWNI MASTERSI

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ WAS JUŻ PO RAZ DRUGI NA ?II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

Startując w tych zawodach możecie jak zwykle poprawić swoje wyniki, dobrze się bawić a co najważniejsze POMÓC. Opłata startowa wynosi tylko 90 zł łącznie z zaproszeniem na wieczorną kolację i wieczór z muzyką. Przygotowaliśmy dla Was, jak zawsze, niecodzienne zawody, cenne nagrody (które będą losowane spośród uczestników), dobrą zabawę podczas i po zawodach na bankiecie, a także turniej kręgli ;) , na który powinniście wystawić swoje drużyny.

W tym roku pływamy dla Oli.

Ola Czarnota ma 3 latka. Urodziła się z trisomią 21 pary chromosów czyli zespołem Downa. Znajduje się pod stałą specjalistyczną opieką za względu na niepełnosprawność ruchową związaną z zespołem Downa (obniżenie napięcia mięśniowego) oraz opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Na stale znajduje się pod opieką endokrynologa, kardiologa, psychiatry dziecięcego oraz hematologa. Od urodzenia uczęszcza na zajęcia do ośrodka wczesnej interwencji gdzie ma ćwiczenia z rehabilitacji fizykalnej, logopedycznej oraz psychologicznej. Od wieku niemowlęcego Ola zgodnie z zaleceniami specjalistów jest poddawana specjalistycznej suplementacji w celu poprawy zdolności uczenia się i zapamiętywania. W związku z hipotyreozą Ola jest suplementowaną również hormonem tarczycy.  W wieku 6 miesięcy rozpoczęła zajęcia na pływalni.  W wieku niecałych dwóch lat zdiagnozowano u Oli łysienie plackowate. Pomimo licznych badań oraz konsultacji, przyczyna nie została zdiagnozowana, a leczenie nie przynosi zamierzonych rezultatów. Kolejne konsultacje związane z tą przypadłością prowadzone będą w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Ola bardzo dużo rozumie, niestety w dalszym ciągu ma duży problem z komunikacją werbalną, stąd dodatkowe zajęcia z logopedą.

Ola jest podopieczną fundacji ?Zdążyć z Pomocą?.

Krs 00000 37904

Nr 19231

Konto Oli Czarnoty w Fundacji Dzieciom ?Zdążyć z Pomoca?

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

Ola jest bardzo dzielną i radosną dziewczynką starającą się sprostać wymaganiom dnia codziennego.

Zawody odbędą się na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy Dzielnicy Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz zaproszenie znajdziecie na stronie www.swimmersteam.pl, www.megatiming.pl

komunikat organizacyjny

 

swimmers_baltic_adventure6Projekt”Baltic adventure”

Projekt ?Baltic Adventure?. To pierwsza próba  przepłynięcia przez morze bałtyckie wpław ze Szwecji do Polski. To 164 km morskich otchłani, trudne wyzwanie, morderczy wysiłek dla ciała i umysłu. To 48h bez spania z głową w wodzie.

Podejmie się tej próby Remigiusz Gołębiowski, pomysłodawca i główny trener Stowarzyszenia Pływackiego ?Swimmers?, długoletni zawodnik, najpierw ?Victorii? Racibórz, potem AZS AWF Warszawa, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów.

Wyzwanie podejmuje nie tylko dla siebie i swojej pasji, ale także by zwrócić uwagę na coraz większą liczbę utonięć w Polsce, a także na niewystarczającą ilość godzin obowiązkowej nauki pływania w szkołach podstawowych, a co za tym idzie ? zmniejszenie bezpieczeństwa naszych dzieci i nas samych.

Remigiusz Gołębiowski chce podjąć próbę pomiędzy 4 a 10 sierpnia 2014 roku. Ostateczna data uzależniona będzie od stanu morza w tym okresie.
Z uwagi na bezpieczeństwo zawodnika chcemy, aby cały dystans pokonał w piance utrzymującej ciepłotę ciała, w asyście trenerów, lekarza, fizjologa, psychologa i osób czuwających nad organizacją projektu.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y wsparciem finansowym tego przedsięwzięcia pisz info@swimmersteam.pl lub wpłacaj bezpośrednio:

STOWARZYSZENIE PŁYWACKIE ?SWIMMERS?,

UL. GŁADKA 18, 02-172 WARSZAWA

Nr Konta 98 1050 1012 1000 0024 0609 7614

Z dopiskiem „BALTIC ADVENTURE”

Liczymy na Wasze, nawet najmniejsze, wsparcie!!!

Najświeższe informacje i przebieg przygotowań znajdziecie także na Facebooku

 


SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.