Trenerzy

Remigiusz Golebiowski Trener Internet sRGB      GŁÓWNY TRENER KLUBU

REMIGIUSZ GOŁĘBIOWSKI – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener pływania II klasy AWF, trener wód otwartych World Open Water Swimming Association, od dziecka, do dnia dzisiejszego czynny zawodnik. Swoją karierę rozpoczął w Raciborskim klubie MKS Victoria a zakończył na kategorii Masters w Warszawie. Trenował również Ratownictwo Wodne. Karierę pływacką rozpoczął jako delfinista pod okiem trenerów Victorii Racibórz, a potem Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Kontynuował karierę jako delfinista, a jego koronne dystanse to 200, 100 i 50 mot. a także 400 zm. Po ukończeniu liceum reprezentował barwy AZS-AWF Warszawa na warszawskiej AWF, pod koniec swojej kariery zajął się zawodniczo Ratownictwem Wodnym, a także startował jako Masters. Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego rozpoczął karierę trenerską od utworzenia klubu pływackiego UKS „Barakuda” w dzielnicy Bemowo i pracy w tym klubie. Po wylocie do Stanów Zjednoczonych, kontynuował swoja przygodę z pływaniem najpierw jako zawodnik, a potem jako asystent trenera grupy juniorów i trener grupy Kids i Masters w GPAC-Greater Pensacola Aquatic Club w Pensacoli na lokalnej uczelni University of West Florida.

Obecnie zawodnik kategorii Masters, wielokrotny Mistrz Polski na pływalni, a także medalista Mistrzostw Polski Open Water. Pasjonat wód otwartych. Pierwszy polak, który próbował przepłynąć Morze Bałtyckie.

 

Obraz1

HUBERT LIS – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener II klasy, instruktor pływania i były zawodnik zawodnik Sekcji pływackiej KS Wisła Puławy i AZS_AWF Warszawa. Specjalista stylu dowolnego na dystansach 200 i 400 metrów oraz stylu grzbietowego ( 100 i 200m).

Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski juniorów w pływaniu. Finalista Mistrzostw Europy Leeds`93 w sztafecie 4×100 m st. dowolnym. Wielokrotny medalista mistrzostwa Polski Seniorów, Rekordzista Polski w sztafecie 4x200m st. dowolnym(1993-2002), Drużynowy Mistrz Polski i zdobywca Drużynowego Pucharu Polski w pływaniu z klubem AZS-AWF Warszawa.

Prywatnie zapalony tenisista, wspaniały mąż i tata małego Wiktora.


SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.