Pytania i odpowiedzi

1. Jak do Was dołączyć?

Przyjdź na pierwszy trening, jest całkowicie gratis, zapoznaj się z trenerem i pokaż co potrafisz. Trener skieruje Cię do odpowiedniej grupy. Po przebytym treningu, jeśli zdecydujesz się dołączyć, wypełnisz kartę członkowską i będziesz pełnoprawnym członkiem naszego Stowarzyszenia.

2. Nie potrafię jeszcze pływać , czy mogę dołączyć do waszego klubu?

Oczywiście że tak. Pływacy na wszystkich poziomach zdolności są mile widziane. Jeśli chcesz nauczyć się pływać, chętnie Cię nauczymy.

3. Czy muszę być na każdym treningu?

Jesteś dorosłym i odpowiedzialnym człowiekiem, to Ty podejmujesz decyzję kiedy chcesz i kiedy możesz przyjść. Nikt Ci nie zwróci uwagi że Cię nie było na poprzednim treningu. Nasz Trener uważa że lepiej nie przyjść, niż przyjść i nic nie zrobić.

4. Czy muszę być członkiem kluby aby u Was trenować?

Tak, jeśli chcesz aby obowiązywały Cię ceny dla członków klubu.

5. Jestem gościnnie w Warszawie, czy mogę wpaść do Was na trening?

Oczywiście, każdego zbłąkanego pływaka chcącego z nami potrenować przyjmiemy na trening. Ceny jednorazowych wejść znajdziecie w zakładce PŁATNOŚCI.

6. Jakie są ceny treningów, karnetów, członkostwa?

Wszystkie odpowiedzi na to pytanie znajdziesz w zakładce PŁATNOŚCI.

7. I do not speak Polish, is the sense of coming to workout?

Of course, we speak English .

8. Jakiego sprzętu potrzebuję przychodząc na trening?

O czepek nie musisz się martwić bo dostajesz na wstępie od nas a resztę czyli okularki, strój kąpielowy ( panowie slipki ), klapki, ręcznik i dobre nastawienie musisz sam zadbać. Proponujemy też mydło i szampon aby wziąć prysznic po treningu. Grupą zaawansowanym proponujemy zabrać ze sobą łapki.

9. Mam kartę Benefit czy mogę się do Was zapisać i korzystać z karty?

Jak najbardziej możesz stać się członkiem naszego klubu ale na dzień dzisiejszy nie współpracujemy z firmą Benefit System i nie możesz korzystać z tej karty.


SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.