Projekt?Baltic adventure?

Projekt ?Baltic Adventure?. To pierwsza próba  przepłynięcia przez morze bałtyckie wpław ze Szwecji do Polski. To 164 km morskich otchłani, trudne wyzwanie, morderczy wysiłek dla ciała i umysłu. To 48h bez spania z głową w wodzie.

Podejmie się tej próby Remigiusz Gołębiowski, pomysłodawca i główny trener Stowarzyszenia Pływackiego ?Swimmers?, długoletni zawodnik, najpierw ?Victorii? Racibórz, potem AZS AWF Warszawa, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów.

Wyzwanie podejmuje nie tylko dla siebie i swojej pasji, ale także by zwrócić uwagę na coraz większą liczbę utonięć w Polsce, a także na niewystarczającą ilość godzin obowiązkowej nauki pływania w szkołach podstawowych, a co za tym idzie ? zmniejszenie bezpieczeństwa naszych dzieci i nas samych.

Remigiusz Gołębiowski chce podjąć próbę pomiędzy 4 a 10 sierpnia 2014 roku. Ostateczna data uzależniona będzie od stanu morza w tym okresie.
Z uwagi na bezpieczeństwo zawodnika chcemy, aby cały dystans pokonał w piance utrzymującej ciepłotę ciała, w asyście trenerów, lekarza, fizjologa, psychologa i osób czuwających nad organizacją projektu.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y wsparciem finansowym tego przedsięwzięcia kliknij na poniższy obrazek.

Liczymy na Wasze, nawet najmniejsze, wsparcie!!!


SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.