Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters

1

Mistrzostwa Polski Masters 2017 już za nami! Odbyły się w dniach 16 – 18 czerwca na pływalni Centrum Sportowo-rekreacyjnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i każdemu z uczestników zostawiły w głowach świetne wspomnienia.

Zawody przeszły gromkim echem przez kraj i daleko poza Polskę ściągając tym samym ponad 500 Mastersów z 11 krajów w jedno miejsce! Po raz kolejny udało nam się udowodnić, że nie liczy się Twój wiek, ani inne niedogodności, ale Twoja miłość do pływania!

Poniżej przedstawiamy Państwu filmy związane z Mistrzostwami, oraz listę sponsorów bez których nie udałoby nam się zorganizować zawodów na tak wysokim poziomie.

III Charytatywne Zawody Pływackie Masters „Pływam dla…”

                                                                                           ZAPROSZENIE

plywam_dla_logo3III CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

2,3 Kwietnia 2016

 

SZANOWNI MASTERSI

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ WAS JUŻ PO RAZ DRUGI NA ?II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

Startując w tych zawodach możecie jak zwykle poprawić swoje wynikidobrze się bawić a co najważniejsze POMÓC. Opłata startowa wynosi tylko 90 zł łącznie z zaproszeniem na wieczorną kolację i wieczór z muzyką. Przygotowaliśmy dla Was, jak zawsze, niecodzienne zawody, cenne nagrody (które będą losowane spośród uczestników), dobrą zabawę podczas i po zawodach na bankiecie, a także turniej kręgli , na który powinniście wystawić swoje drużyny. (zgłoszenia pod adresem remog@swimmersteam.pl )

W tym roku pływamy dla Bruna i Agnieszki

Bruno ma 7 lat i urodził się z Mukowiscydozą, a Agnieszka ma 8 lat i ma zdiagnozowany autyzm.

Zawody odbędą się na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy Dzielnicy Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz zaproszenie znajdziecie na stronie www.swimmersteam.plwww.megatiming.pl

Komunikat organizacyjny

Treningi OPEN WATER przez cały rok.

 10580955_10202707348148737_6774060238984325827_o

Stowarzyszenie Pływackie Swimmers zaprasza na treningi OPEN WATER.

Chcecie przepłynąć kanał La Manche, wystartować w pierwszych zawodach Open Water, przygotować się do pierwszej części triathlonu, a może chcecie po prostu bezpiecznie i miło popływać w otwartych akwenach????

Raz w tygodniu będziecie mogli uczestniczyć w PROFESJONALNYCH TRENINGACH OPEN WATER na pływalni (Pool Open Water – POW ), przez cały rok.
Przygotujemy Was do wiosenno-letniego sezonu jak nikt inny w tym mieście.

Zajmiemy się Waszym treningiem podstawowym, Waszą szybkością, nauczymy Was pływać długi dystans, przygotujemy Was technicznie do pływania w wodach otwartych, zaaklimatyzujemy do zimnej wody i nauczymy Was taktyki wyścigu.

Wykształceni trenerzy z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem w Open Water, zajmą się Waszym treningiem.

Treningi odbywać się będą na pływalni CSR WUM , ul. Księcia Trojdena 2C  W PIĄTKI o godz. 6:15. Trening będzie trwał 1h.
Aby jeszcze bardziej uzupełnić swoje doświadczenie w techniki pływania sportowego, możecie dołączy do pozostały treningów naszego Stowarzyszenia, które odbywają się na innych pływalniach w różne dni tygodnia.

WSZELKIE INFORMACJE I ZAPISY info@swimmersteam.pl lub
pod nr tel. 601 333 782

ZAWSZE „Pływam bez promili”

pluwamtło

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Pływackie „Swimmers” przyłącza się i wspiera super Akcję ” Pływam bez promili”

Polecamy www.plywambezpromili.org.pl wejdźcie, poczytajcie i bądźcie bezpieczni.

Polecamy

Trenerzy Stowarzyszenia Pływackiego Swimmers

Hubert Lis i Remigiusz Gołębiowski

 

 

II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS „PŁYWAM DLA”

plywam_dla_logo_II

ZAPROSZENIE

II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

28 luty-1 marca 2015

 

SZANOWNI MASTERSI

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ WAS JUŻ PO RAZ DRUGI NA ?II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

Startując w tych zawodach możecie jak zwykle poprawić swoje wyniki, dobrze się bawić a co najważniejsze POMÓC. Opłata startowa wynosi tylko 90 zł łącznie z zaproszeniem na wieczorną kolację i wieczór z muzyką. Przygotowaliśmy dla Was, jak zawsze, niecodzienne zawody, cenne nagrody (które będą losowane spośród uczestników), dobrą zabawę podczas i po zawodach na bankiecie, a także turniej kręgli ;), na który powinniście wystawić swoje drużyny.

W tym roku pływamy dla Oli.

CZAS ROZPOCZĄĆ TRENINGI

1604755_768070103221734_552050673_nSzanowni Mastersi

Chcielibyśmy Was poinformować że od 08.09.2014 rozpoczynamy treningi. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Klubu zapraszamy na pierwszy darmowy trening lub kontakt telefoniczny.

Treningi będą się odbywały na pływalni OSiR Włochy w godzinach wczesnoporonnych oraz na Pływalni „Szuwarek” w godzinach wieczornych.

Osoby zainteresowane  lekcjami lub treningami indywidualnymi prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Lekcje indywidualne do ustalenia z trenerami. Telefony: Remo +48 601 333 782, Hubert 785 120 001

BALTIC ADVENTURE 4 SIERPNIA 2014

swimmers_baltic_adventure64 SIERPNIA 2014 START!!!!!!!!!!!!

Trzymamy kciuki za trenera. 168 km wpław przez Morze Bałtyckie. Morderczy wysiłek dla mięśni i dla umysłu. Kibicujemy i zapraszamy na metę 6 SIERPNIA 2014 KOŁOBRZEG. (Start do próby będzie uzależniony od stanu morza, morze się przesunąć o 1 lub 2 dni, do przodu)

Projekt?Baltic adventure?

Projekt ?Baltic Adventure?. To pierwsza próba  przepłynięcia przez morze bałtyckie wpław ze Szwecji do Polski. To 164 km morskich otchłani, trudne wyzwanie, morderczy wysiłek dla ciała i umysłu. To 48h bez spania z głową w wodzie.

Podejmie się tej próby Remigiusz Gołębiowski, pomysłodawca i główny trener Stowarzyszenia Pływackiego ?Swimmers?, długoletni zawodnik, najpierw ?Victorii? Racibórz, potem AZS AWF Warszawa, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów.

Wyzwanie podejmuje nie tylko dla siebie i swojej pasji, ale także by zwrócić uwagę na coraz większą liczbę utonięć w Polsce, a także na niewystarczającą ilość godzin obowiązkowej nauki pływania w szkołach podstawowych, a co za tym idzie ? zmniejszenie bezpieczeństwa naszych dzieci i nas samych.

Remigiusz Gołębiowski chce podjąć próbę pomiędzy 4 a 10 sierpnia 2014 roku. Ostateczna data uzależniona będzie od stanu morza w tym okresie.
Z uwagi na bezpieczeństwo zawodnika chcemy, aby cały dystans pokonał w piance utrzymującej ciepłotę ciała, w asyście trenerów, lekarza, fizjologa, psychologa i osób czuwających nad organizacją projektu.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y wsparciem finansowym tego przedsięwzięcia kliknij na poniższy obrazek.

Liczymy na Wasze, nawet najmniejsze, wsparcie!!!

Mors Swimmers

1800251_500856773357053_705427596_nZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHCĄCYCH BYĆ MORSEM I CHCĄCYCH UODPORNIĆ SWÓJ ORGANIZM

W każdą niedzielę o godzinie 9:00 spotykamy się w saunie na pływalni przy ul. Inflanckiej 8 w Warszawie. Przebieramy się, robimy intensywną rozgrzewkę i… wchodzimy do małego basenu z wodą o temperaturze 2°C. Po 10 min udajemy się do gorącej sauny.

A jak tylko wszystko w koło pozamarza to wybierzemy się nad naturalny zbiornik aby popływać w przeręblu ;).

Sprzęt potrzebny do naszej „zabawy” to: czapka, rękawiczki, skarpetki neoprenowe, ręcznik, coś „gorącego” do picia. Dla tych, którzy lubią zimno, czepek i okularki.

Chętnych i zainteresowanych zapraszamy.

TRENER W SZEREGACH WOWSA

Remigiusz-certyfikat

Chcielibyśmy wszystkich poinformować że nasz trener Remo dostał się w szeregi trenerów The World Open Water Association.
Od 27 stycznia treningi na wodach otwartych będą jeszcze bardziej profesjonalne. Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych, dla których wody otwarte są jakimś wyzwaniem.

SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.