II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS „PŁYWAM DLA”

plywam_dla_logo_II

ZAPROSZENIE

II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

28 luty-1 marca 2015

 

SZANOWNI MASTERSI

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ WAS JUŻ PO RAZ DRUGI NA ?II CHARYTATYWNE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS ?PŁYWAM DLA??

Startując w tych zawodach możecie jak zwykle poprawić swoje wyniki, dobrze się bawić a co najważniejsze POMÓC. Opłata startowa wynosi tylko 90 zł łącznie z zaproszeniem na wieczorną kolację i wieczór z muzyką. Przygotowaliśmy dla Was, jak zawsze, niecodzienne zawody, cenne nagrody (które będą losowane spośród uczestników), dobrą zabawę podczas i po zawodach na bankiecie, a także turniej kręgli ;), na który powinniście wystawić swoje drużyny.

W tym roku pływamy dla Oli.

Ola Czarnota ma 3 latka. Urodziła się z trisomią 21 pary chromosów czyli zespołem Downa. Znajduje się pod stałą specjalistyczną opieką za względu na niepełnosprawność ruchową związaną z zespołem Downa (obniżenie napięcia mięśniowego) oraz opóźnienie rozwoju psychoruchowego. Na stale znajduje się pod opieką endokrynologa, kardiologa, psychiatry dziecięcego oraz hematologa. Od urodzenia uczęszcza na zajęcia do ośrodka wczesnej interwencji gdzie ma ćwiczenia z rehabilitacji fizykalnej, logopedycznej oraz psychologicznej. Od wieku niemowlęcego Ola zgodnie z zaleceniami specjalistów jest poddawana specjalistycznej suplementacji w celu poprawy zdolności uczenia się i zapamiętywania. W związku z hipotyreozą Ola jest suplementowaną również hormonem tarczycy.  W wieku 6 miesięcy rozpoczęła zajęcia na pływalni.  W wieku niecałych dwóch lat zdiagnozowano u Oli łysienie plackowate. Pomimo licznych badań oraz konsultacji, przyczyna nie została zdiagnozowana, a leczenie nie przynosi zamierzonych rezultatów. Kolejne konsultacje związane z tą przypadłością prowadzone będą w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Ola bardzo dużo rozumie, niestety w dalszym ciągu ma duży problem z komunikacją werbalną, stąd dodatkowe zajęcia z logopedą.

Ola jest podopieczną fundacji ?Zdążyć z Pomocą?.

Krs 00000 37904

Nr 19231

Konto Oli Czarnoty w Fundacji Dzieciom ?Zdążyć z Pomoca?

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

Ola jest bardzo dzielną i radosną dziewczynką starającą się sprostać wymaganiom dnia codziennego.

Zawody odbędą się na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy Dzielnicy Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz zaproszenie znajdziecie na stronie www.swimmersteam.pl, www.megatiming.pl

komunikat organizacyjny

 


SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.