O Nas

3

IMG_4368

DOŁĄCZ DO NAS, NIC NIE TRACISZ, MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!

Nasze treningi są prowadzone przez wykształconych trenerów z długą karierą pływacką. My wiemy, jak Ci pomóc aby poprawić wyniki w wodzie.

 

Trenujemy na pływalniach:

– OSiR Włochy, ul. Gładka 18 ( 25 metrowa )

– Pływalnia CSR WUM, ul. Księcia Trojdena 2C ( 50 metrowa )

STOWARZYSZENIE PŁYWACKIE „SWIMMERS” Masters Team jest organizacją non-profit zajmującą się promocją pływania amatorskiego dla dorosłych niezależnie od wieku, zdolności, płci, poglądów religijnych i orientacji seksualnej. Powstało z inicjatywy osób, które całe swoje życie poświęciły pływaniu, od dziecka jako zawodnicy, a dziś jako trenerzy i pasjonaci starają się promować ten piękny sport.

Jesteś początkującym pływakiem, Triathlonistą chcącym poprawić swoją technikę pływania? A może myślisz o starcie w zawodach pływackich lub maratonach na wodach otwartych? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej grupy Masters Team.

Jeśli nawet pływasz tylko jednym stylem, nasi wykwalifikowani trenerzy nauczą Cię każdego innego stylu lub też poprawią Twoją technikę.

MISJA SP „SWIMMERS” Masters Team

Misją naszego Stowarzyszenia jest popularyzacja pływania i udowodnienie, że trenować może każdy niezależnie od wieku. Masters Team powstał w celu promowania zdrowego trybu życia swoich członków. Każdy ma swoje powody, aby dołączyć do Masters Team. Dla jednych powodem jest zdrowie, chęć bycia sprawnym, dla innych to czas zabawy, chęć konkurencji, udział w zawodach czy wyjazdy na obozy.

Główne założenie brzmi: BAWMY SIĘ TYM!!!

Przyjdź na trening i dołącz do nas.SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.