Trenerzy

GŁÓWNY TRENER KLUBU

13495048_10206634238918552_2996483312658640625_nREMIGIUSZ GOŁĘBIOWSKI – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, licencjonowany trener PZP II klasy, instruktor pływania i wieloletni zawodnik. Swoją karierę rozpoczął w Raciborskim klubie MKS Victoria a zakończył na kategorii Masters w Warszawie. Trenował również Ratownictwo Wodne. Karierę pływacką rozpoczął jako delfinista pod okiem (chyba wszystkich) trenerów Victorii Racibórz a potem Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Kontynuował karierę jako delfinista a jego koronne dystanse to 200, 100 i 50 mot. a także 400 zm. Po ukończeniu liceum reprezentował barwy AZS-AWF Warszawa na warszawskiej AWF, pod koniec swojej kariery zajął się zawodniczo Ratownictwem Wodnym a także startował jako Masters.

Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego rozpoczął karierę trenerską od utworzenia klubu pływackiego UKS „Barakuda” w dzielnicy Bemowo i pracy w tym klubie. Po wylocie do Stanów Zjednoczonych kontynuował swoja przygodę z pływaniem najpierw jako zawodnik a potem jako asystent trenera grupy juniorów i trener grupy Kids i Masters w GPAC-Greater Pensacola Aquatic Club w Pensacoli na lokalnej uczelni University of West Florida.
Teraz jako inicjator i główny trener Stowarzyszenia Pływackiego „Swimmers” kontynuuje swoją karierę zachęcając nas do treningu.


KAMIL CIOROCH – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Instruktor i licencjonowany Trener PZP. Pasjonat pływania, długoletni Ratownik Wodny.


SwimmersTeam • Warsaw • All content within this web site © 2012. No Unauthorized Use Permitted.