Główną zaletą naszej kadry jest długoletnie doświadczenie.

Magda C.

Uwielbia wyzwania, pływanie oraz jazdę na longboardzie. Jako instruktor pływania pracuje od 2014 r. Na pływalni OSiR Włochy od kilku lat prowadzi zajęcia grupowe. W tym czasie nabyła doświadczenie na licznych zajęciach indywidualnych i grupowych, mając pod opieką osoby od 4 do 60 roku życia. Studentka psychologii na UW. W obszarze jej zainteresowań znajduje się psychologia sportu oraz różnic indywidualnych, co podczas pracy na basenie jest według niej świetną bazą dla tworzenia komfortowej atmosfery oraz skutecznego motywowania podopiecznych.

Kamil C.

Nauczyciel WF-u. Absolwent wojskowego liceum, a dalej warszawskiej AWF (magister wychowania fizycznego), trener pływania, instruktor narciarstwa, ratownik WOPR, sternik motorowodny, instruktor gimnastyki korekcyjnej. Lubi pracę z dzieciakami, a na obozach zimą szkoli młodych narciarzy, latem prowadzi zajęcia ze sportów wodnych. Woda to jego żywioł. W Stowarzyszeniu Pływackim „Swimmers” pracuje jako trener od początku istnienia. Posiada 10 letnie doświadczenie. W zawodowej karierze był m.in. członkiem projektu „Baltic Adveture”, gdzie odpowiadał za zabezpieczenie próby przepłynięcia wpław ze Szwecji do Kołobrzegu.

Beata J.

Zawsze uśmiechnięta. Pływalnię OSiR Włochy zna od podszewki ponieważ pracuje tu od początku istnienia. Trudno zliczyć ile osób pod jej okiem nauczyło się już pływać. Jako instruktor pływania pracuje 10 lat. Prowadzi zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. Jej hobby to jazda na rowerze oraz rolki.

Michał R.

Od 11 lat zawodowo zajmuje się nauką pływania na Warszawskich pływalniach. Hobbistycznie zapalony wędkarz i organizator wypraw wędkarskich. Prywatnie ojciec dwójki dzieci (4 i 9 lat). Wyróżnia się dużą cierpliwością wobec uczestników zajęć oraz ogromnym poczuciem humoru. Michał zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas zajęć.